Top Channel Albania
Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Subscribers

2,220,000

Views

5,457,194,228

Videos

289,683

YouTube ID

UCyny-dfYPbE-CjAkzkZqF8A

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-22 Tue 2,210,000 - 5,411,611,140 - 286,236 -
2022-11-23 Wed 2,210,000 - 5,415,070,562 +3459422 286,551 +315
2022-11-24 Thu 2,210,000 - 5,418,242,774 +3172212 286,835 +284
2022-11-25 Fri 2,210,000 - 5,421,458,614 +3215840 287,137 +302
2022-11-26 Sat 2,210,000 - 5,424,800,333 +3341719 287,324 +187
2022-11-27 Sun 2,210,000 - 5,427,901,702 +3101369 287,489 +165
2022-11-28 Mon 2,210,000 - 5,431,262,922 +3361220 287,783 +294
2022-11-29 Tue 2,210,000 - 5,434,391,476 +3128554 288,079 +296
2022-11-30 Wed 2,210,000 - 5,437,724,450 +3332974 288,371 +292
2022-12-01 Thu 2,210,000 - 5,440,736,872 +3012422 288,670 +299
2022-12-02 Fri 2,210,000 - 5,443,961,522 +3224650 288,988 +318
2022-12-03 Sat 2,210,000 - 5,447,163,433 +3201911 289,156 +168
2022-12-04 Sun 2,220,000 +10000 5,450,910,456 +3747023 289,326 +170
2022-12-05 Mon 2,220,000 - 5,454,025,066 +3114610 289,624 +298
2022-12-06 Tue 2,220,000 - 5,457,194,228 +3169162 289,683 +59
Total Summary +10000 +45583088 +3447
Next update in 0 hours 59 minutes